TARİHÇE

                                    ÖZMERT A.Ş

   1983 yılında kurucu onursal başkanımız  Sayın Adil TUNÇ tarafından  kurulan ÖZMERT  A.Ş, Türkiye’de çok önemli toplu konut, alt yapı ve üst yapı projelerine imza atmıştır. Halen ülkemizin farklı  bölgelerinde  yol, tünel, köprü vs. projelerinde  müteahhit ve yatırımcı olarak hizmet vermektedir. Şirketimiz, inşaat, yol, gayrimenkul geliştirme, endüstri tesisleri, madencilik ve petrol ürünleri ana dallarında faaliyetlerine devam etmektedir ve gün geçtikçe gücüne güç katarak 37 yılın birikimleri ile emin adımlarla geleceğe yol almaktadır..

 

                            

             SARL OZMERT ALGERİA

 

2007 yılında CEZAYİR’in ORAN vilayetinde kurulmuş olan SARL OZMERT ALGERİA Cezayir ülkesinde madencilik ,beton ve beton elemanları ,pvc kapı  pencere ve demirçelik   üretimi faaliyetleri yapmakta ve ülkenin önemli marka değerleri arasına kendinden emin adımlarla girmektedir.

 

                                                   SARL OZMERT ALGERİA CEZAYİRDEKİ KİLOMETRE TAŞLARI

- 2007 yılında Al Anchour / ORAN’da maden sahalarına 750-ton saat kapasiteli  agrega tesisi yatırımını yapmış olup şehirdeki   limanlar ve havalanları gibi önemli projelerin majör tedarikçisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

-2010 AinTürk/ORAN’da  OZBLOCK markası ile günlük  2000m2 kapasiteli beton parke ve beton elemanları tesisi yatırımı bitirmiş olup önemli projelere imzasını

atmıştır.

-2012 oran Arzew endüstri komplesinde Thysen Krup’ ın üstlendiği fosfat fabrikası projesinde refrakter işleri tamamlanmıştır.

-2014.ORAN Battiva ilçesinde 35 000 m2 kapalı alana sahip sipiral boru fabrikası  inşaatı 12 ay gibi kısa sürede tamlanmış ve teslim edilmiştir. 

-2015 Oran şehri  Essenia sanayi bölgesinde günlük 400 kapı&pencere ve cam ısıcam işleme yatırımı yapmış olup, Cezayir ülkesinde OPG-ADL toplu konut projelerinin önemli bir tedarikçisi durumdadır.2021 yılında 12 000 m2 alana kurulacak olan yeni fabrikasında kapasitesini artırma hedefinde faaliyetlerine devam etmektedir.

-2015 yılında Winmert Pvc kapı pencere fabrikası, ORAN Essenina Sanayi Bölgesi’nde yatırımı tamamlanmış ve kısa sürede  toplu konut ve özel sektörün ihtiyaçlarını karşılıyan ülkenin  değerli markaları arasında  yer almıştır.

-2016  Oran şehri  Arzew Nigrea bölgesinde 500-ton/ saat kapasiteli 2.inci agrega üretim tesisi yatırımı yapılarak Arzew ve Mostaganem bölgesinde önemli tedarikçileri arasına girmiştir.

-2017 yılında  AİN TEMOUCHENT vilayeti Tammazoura sanayi bölgesinde vilayetin en önemli yatırımı olan çelikhane  (çelik kütük üretim tesisi ) yatırımı Özmert Algeria tarafından bitirilmiştir. Yapılan bu yatırım ile Ain Temouchent vilayetinde 400 kişiye istihdam sağladığı gibi bölgenin ve ülkenin ekonomisine önemli katkısı sağlamıştır..

-2019 yılı itibari ile ek çelikhane yatırımına başlamış olup 2020 yılı sonu itibari ile yıllık 400 000 ton sıvı çelik üretmeyi hedeflemektedir.

-2109-yılında yıllık 450 000 ton inşat çubuğu haddehanesi yatırımı başlamış olup Mart 2020 de üretime başlanması hedeflemektedir. Yapılan bu tesis ile beraber Ain Temouchent vilayetinin ilk demir-çelik kompleksi bitirilmiş olacaktır.

 

 MİSYONUMUZ:

               Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite  ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
              Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmekte ve durmaksızın çalışıyoruz ve hep daha iyisi için çalışacağız.